close
تبلیغات در اینترنت
راز از مردان که زنان باید بدانند

راز از مردان که زنان باید بدانند

راز از مردان که زنان باید بدانند

راز از مردان که زنان باید بدانند
راز از مردان که زنان باید بدانند
آموزش و کدنویسی فایل های گرافیک وردپرس گالری عکس قالب سایت
محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
 • عکس های جدید طناز طبایبایی
 • عکس های جدید بهاره افشاری
 • عکس های جدید هانیه توسلی
 • عکس های جدید پگاه آهنگرانی
 • عکس های خوشحالی بازیگران پس از صعود تیم ملی به جام جهانی
 • عکس های جدید فاطمه گودرزی
 • عکس های جدید سحر قریشی
 • عکس های جدید الناز شاکردوست و برادرش
 • جدید ترین عکس های بیتا سحرخیز
 • عکس های جدید نیوشا ضیغمی
 • محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

  راز از مردان که زنان باید بدانند

  این مطلب رو در پنجشنبه 28 فروردين 1393 ساعت: 21:48 در سایت قرار داده است.

   

  راز از مردان که زنان باید بدانند


  17 راز مردان
 که زنان باید بدانند

   

  جی 13 :  شناخت روحيه مردان نه تنها مشکلات زوجين را کم مي‌کند بلکه باعث برقراري رابطه بهتر بين آنها مي‌شود. روان‌شناساني که نقش جنسيت را در برقراري ارتباط مطالعه مي‌کنند، اين 17 نکته را در مورد شناخت مردان با اهميت مي‌دانند.

   

  1 مردان در مورد احساسشان صحبت مي‌کنند اما...

   

  مردان ترجيح مي‌دهند درمورد احساساتشان غيرمستقيم صحبت کنند. پس از همسرتان بخواهيد برنامه‌اش را براي تعطيلات آخر هفته بگويد يا اينکه فکر و تصور خود را در مورد شما و اولين باري که شما را ملاقات کرده ‌است، بيان کند. پاسخ او روشن مي‌کند احساسش چيست و اين‌گونه خود را به شما نزديک‌تر مي‌بيند.

   

  2 -مردان با کارهايشان دوست‌داشتن را بيان مي‌کنند

   


  جی 13 :  بيشتر مردان ترجيح مي‌دهند احساسات و حس دوست‌داشتن را با انجام برخي کارها بيان کنند، مثلا وقتي وسايل خراب خانه را تعمير يا حياط را تميز مي‌کنند يا سطل زباله را بيرون مي‌برند، دوست‌داشتن خود را نشان مي‌دهند. حتي خريد کردن براي خانه و زيباسازي محيط آن هم بيانگر اين است که شما را دوست دارد.

   

  3 مردان ازدواج را جدي‌ مي‌گيرند

   

  مردان معمولا از ابراز سريع نظر خود واهمه دارند. شواهد نشان مي‌دهد آنها ازدواج را بيشتر جدي مي‌گيرند ولي ممکن است مدت طولاني‌تري طول بکشد تا احساس خود را بيان کنند زيرا مي‌خواهند مطمئن شوند کاري که انجام مي‌دهند، درست است. نتايج يک بررسي روي مردان متاهل نشان داد وقتي مردي با اطمينان کامل تصميم به ازدواج مي‌گيرد، همه جوانب را بررسي کرده و بيشتر معيارها را مطابق ميل خود مي‌بيند. 90 درصد مردان مي‌گويند اگر قرار باشد دوباره ازدواج کنند، با همين همسرشان ازدواج خواهند کرد.

   

  4 او يک شنونده واقعي است

   

  بيشتر ما خانم‌ها وقتي حرف‌هاي ديگران را گوش مي‌کنيم معمولا با حرکات اشاره و بدن و گفتن کلماتي مثل بله يا نه يا مي‌دانم به آنها نشان مي‌دهيم به حرف‌هايشان گوش مي‌دهيم. اين اشاره‌ها، بخشي از نظر و درک ما را به فردي که در حال صحبت است، منتقل مي‌کند اما اين در مورد مردان صدق نمي‌کند. وقتي که با همسر خود صحبت مي‌کنيد و چيزي نمي‌گويد يا حرکتي از او نمي‌بينيد، به معني آن نيست که گوش نمي‌دهد بلکه ترجيح مي‌دهد ساکت باشد و درمورد آنچه شما مي‌گوييد، فکر کند.

   

  5 مردان بيشتر عمل ميکنند

   

  مردان روابطشان را با عمل تقويت مي‌کنند، نه احساس. بسياري از مردان، ‌با انجام فعاليت‌هايي مانند ورزش و پياده‌روي همراه همسرشان و رابطه‌ زناشويي سعي مي‌کنند به همسرشان نزديک‌تر شوند.

   

  6 مردان زماني را براي خود مي‌خواهند

   

  اگرچه مردان سعي مي‌کنند در بسياري از فعاليت‌هاي خانواده مشارکت کنند اما همه آنها نياز دارند زماني مخصوص خود داشته باشند. زماني که تنها در گوشه‌اي بنشينند و تفکر کنند. اگر چه مردان از انجام بازي شطرنج، باغباني يا رفتن به باشگاه ورزشي لذت مي‌برند اما مثل همه، گاهي دوست دارند کسي در کنارشان نباشد و به‌تنهايي به کارهاي مورد علاقه‌شان بپردازند. وقتي هر يک از زوجين زمان و مکاني را براي تنهايي داشته باشند، بيشتر به هم علاقه‌مند خواهند شد.

   

  7 مردان مثل پدرانشان عمل مي‌کنند

   

  اگر مي‌خواهيد بدانيد مردي که قصد داريد با او ازدواج کنيد چگونه مردي است و چه رفتاري دارد، به رفتارهاي پدرش نگاه کنيد. مردان نقش خود و رابطه‌‌ با همسرشان را از پدرشان مي‌آموزند. اگر مي‌خواهيد بدانيد که چگونه با شما رفتار خواهد کرد، ببينيد پدرش چه رفتاري با مادرش دارد.

   

   

   

  8 مردان زبان بدن را نمي‌دانند

   

  مردان کمتر درمورد زبان اشاره و حرکات بدن مي‌دانند و تغيير لحن صدا و حرکات صورت براي آنها کمتر مفهوم دارد. همچنين ممکن است ديرتر ناراحتي زنان را که در چهره‌شان نمايان است يا پيام‌هاي اشاره‌اي و لحن صدا را تشخيص دهند، بنابراين اگر مي‌خواهيد مطمئن شويد پيام را دريافت کرده‌اند مستقيما آن را بيان کنيد.

   

  9 واکنش مردان سريع‌تر است

   

  زنان در واکنش‌ نشان دادن به برخي امور و کارها ديرتر از مردان عمل مي‌کنند و مدت‌طولاني‌تري براي بيان واکنش و تفکر نياز دارند. حتي ممکن‌است در مقابل مردان بيشتر احساس اضطراب و استرس داشته باشند اما مردان در مقابل حوادث واکنش سريع‌تري نشان مي‌دهند بنابراين وقتي هنوز مي‌خواهيد درمورد مباحث شب گذشته صحبت کنيد، ممکن است همسرتان آن را از ياد برده باشد.

   

  10 مردان به قدرداني واکنش نشان مي‌دهند 

   

  قدرداني از همسر مي‌تواند تفاوت زيادي در رفتارهاي آنها و روابطشان ايجاد کند. مطالعه‌ها نشان مي‌دهد وقتي از زحمات مردان قدرداني و به آنها ارزش گذاشته مي‌شود، بيشتر سعي مي‌کنند در انجام کارهاي خانه و مراقبت از کودک خود را درگير کنند و خود را تکيه‌گاه خواهند دانست.

   

  1 1 رابطه زناشويي براي مردان بسيار مهم است

   

  براي بسياري از مردان، رابطه‌زناشويي بسيار مهم است در حالي که براي زنان اين‌طور نيست. براي مردان صميميت در روابط زناشويي بسيار رضايت‌بخش‌تر از خود رابطه زناشويي است.

   

  12 مردان دوست دارند زنان اول شروع کنند

   

  بسياري از مردان دوست دارند همسر آنها شروع‌کننده رابطه زناشويي و مشتاق اين رابطه باشد بنابراين از ابراز عشق به همسر خود خجالت نکشيد و اجازه دهيد که بداند شما خواهان رابطه‌زناشويي هستيد. شروع رابطه‌زناشويي از سوي زن مي‌تواند باعث رضايتمندي بيشتر زوجين شود.

   

  13 مردان هميشه مشتاق نيستند

   

  مردان برخلاف تصور زنان هميشه حوصله رابطه ‌زناشويي را ندارند. مردان هم مانند زنان دچار استرس مي‌شوند. استرس شغلي، خانوادگي و پرداختن صورتحساب‌ها از بزرگ‌ترين عوامل کاهش‌دهنده‌ ميل جنسي در مردان هستند. وقتي يک مرد يک‌بار براي رابطه زناشويي تمايل ندارد، به معني آن نيست که براي هميشه ميل و علاقه‌اش را به شما از دست داده است. او فقط در آن لحظه تمايلي به برقراري روابط زناشويي ندارد.

   

   

   

  14 مردان زياد به روابط زناشويي فکر مي‌کنند

   

  بيشتر مردان زير 60 سال حداقل يک بار در روز به روابط زناشويي فکر مي‌کنند در حالي که فقط يک‌چهارم زنان يک بار در روز به اين موضوع فکر مي‌کنند. همچنين مردان 2 برابر زنان درمورد روابط زناشويي روياپردازي مي‌کنند و جالب است که روياهاي آنها بسيار متفاوت از عملشان است. مردان درمورد روابط زناشويي نسبت به آنچه زنان فکر مي‌کنند، جدي نيستند و تصورات آنها شبيه آنچه انجام مي‌دهند، نيست.

   

  15 مردان، لذت بردن همسر خود را دوست دارند

   

  خوشحالي و شادابي يک زن براي همسرش بسيار بااهميت است. يک مرد تا زماني که همسرش درمورد احساسش صحبت نکند از آن باخبر نمي‌شود، بنابراين بهتر است احساسات و خواسته‌هايتان را بيان کنيد. خواسته خود را صريحا بگوييد، زيرا مردان طفره رفتن را دوست ندارند. اگر خواسته خود را واضح بيان کنيد، نه‌تنها گوش مي‌کند، بلکه از خشنود شدن شما احساس خوبي خواهد داشت.

   

  16 مردان درمورد ظاهر خود دچار اضطراب مي‌شوند

   

  بسياري از مردان در برخي موقعيت‌ها دچار اضطراب مي‌شوند، مخصوصا وقتي سنشان افزايش پيدا مي‌کند. يک مرد ممکن است در مورد جسم و توانايي‌هاي خود نگران شود. اگر مي‌توانيد، به او کمک کنيد تا روش‌هاي آرام‌سازي را ياد بگيرد و مطمئنش کنيد هنوز هم او را مانند قبل دوست داريد، در اين صورت کمتر در روابط زناشويي دچار استرس مي‌شود.

   

  17 مردان نياز دارند دوست‌ داشته شوند

   

  اگر يک مرد احساس کند از سوي همسر مورد بي‌محبتي قرار گرفته‌، ممکن است به فرد ديگري متمايل شود تا رضايت او را جلب کند. براي پرهيز از اين موضوع زنان بايد نيازهاي عاطفي همسر خود را درک کنند و براي رفع نيازهاي وي بکوشند.

  موضوع: مسائل جنسي,مخصوص مردان,مخصوص زنان,
  برچسب ها : ,
  تعداد بازديد : 242
  نظرات()

  مطالب مرتبط

  روش مناسب تحریک جنسی شوهر
  روش مناسب تحریک جنسی شوهر
  رابطه جنسی دهانی
  چگونه همسر خوش اخلاق پیدا کنیم
  گام برای جبران کمبود محبت همسر
  هشدار نسبت به خطرات رابطه جنسی از مقعد(رابطه مقعدی)
  روش موثر برای بزرگ شدن پستان ها
  خیالپردازی جنسی و مشکلات آن
  چرا برخی خانم ها ازدواج نمی کنند؟
  نکاتی برای جلوگیری از عقیمی مردان
  چرا برخی خانم ها ازدواج نمی کنند؟
  این جملات هوش را از سر آقایان می پراند!
  این جملات هوش را از سر آقایان می پراند!
  ارضاء شدن همزمان زن و مرد
  علت خارش پس از رابطه ‌زناشویی چیست؟
  دلیل ارتباط زنان متاهل با پسران مجرد
  راهنمای پیش ‌نوازی در رابطه ‌جنسی
  رابطه ناباروری با مصرف قلیان
  روشهایی برای تحریک جنسی مناسب شوهرتان
  زنی در اتاق خواب همسرم!

  بخش نظرات این مطلب


  نام
  ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
  وبسایت
  :) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
  نظر خصوصی
  مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
  کد امنیتیرفرش کد امنیتی
  کلیه حقوق مادی و معنوی نزد (( آموزش مسائل زناشویی دانلود,کليپ,فيلم,سريال,دانلود کليپ,دانلود فيلم,دانلود رايگان,عکس بازيگران,بازيگران ايراني,بازيگران و همسرانشان,عکس )) محفوظ بوده و هرگونه کپی برداری از مطالب پیگرد قانونی دارد.
  خرمشهر کیدز لاولی کیدز