close
تبلیغات در اینترنت
چگونه رابطه جنسی را دگرگون کنیم (ویژه خانم ها)

چگونه رابطه جنسی را دگرگون کنیم (ویژه خانم ها)

چگونه رابطه جنسی را دگرگون کنیم (ویژه خانم ها)

چگونه رابطه جنسی را دگرگون کنیم (ویژه خانم ها)
چگونه رابطه جنسی را دگرگون کنیم (ویژه خانم ها)
آموزش و کدنویسی فایل های گرافیک وردپرس گالری عکس قالب سایت
محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
 • عکس های جدید طناز طبایبایی
 • عکس های جدید بهاره افشاری
 • عکس های جدید هانیه توسلی
 • عکس های جدید پگاه آهنگرانی
 • عکس های خوشحالی بازیگران پس از صعود تیم ملی به جام جهانی
 • عکس های جدید فاطمه گودرزی
 • عکس های جدید سحر قریشی
 • عکس های جدید الناز شاکردوست و برادرش
 • جدید ترین عکس های بیتا سحرخیز
 • عکس های جدید نیوشا ضیغمی
 • محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

  چگونه رابطه جنسی را دگرگون کنیم (ویژه خانم ها)

  این مطلب رو در شنبه 24 اسفند 1392 ساعت: 18:36 در سایت قرار داده است.

  چگونه رابطه جنسی را دگرگون کنیم (ویژه خانم ها)

   

  چگونه رابطه جنسی را دگرگون کنیم (ویژه خانم ها)  چگونه رابطه جنسی را دگرگون کنیم (ویژه خانم ها)
   
   
  جی 13 : خیلی از ما از یک رابطه جنسی عالی محروم هستیم، نه فقط بدین خاطر که نمی‌دانیم چگونه به همسر خود بگوییم که چه چیزی دکمه‌های لذت ما را فشار می‌دهد، بلکه بدین خاطر که همیشه مطمئن نیستیم این دکمه‌ها کدامند. شاید به همین دلیل است که یک مطالعه جدید نشان می‌دهد که 20 درصد از زنان جوان مشکل تحریک شدن دارند و 26 درصد تواتائی رسیدن به ارگاسم را ندارند.
  خانم Sari Locker مؤلف چندین کتاب مرتبط می گوید : مطمئن باشید، همه ما دوست داریم همسرانمان خودشان بدانند چگونه ما را لمس و یا نوازش کنند. در این صورت مجبور نخواهیم بود تحریک شدن خود را به آنها توضیح دهیم. اما نمی‌توانید انتظار داشته باشید حتی با تجربه‌ترین مردها ذهن شما را بخوانند.
  شما ناچارید بر ناشی‌گری خود غلبه کنید، و به او نشان دهید که چگونه شما را ارضا کند. ،، به همین خاطر ما با متخصصین و مردان و زنان حقیقی مشورت کرده‌ایم تا راهنمای شما در این معقوله باشیم. با خواندن این راهنما به ترفندهائی پی‌می‌برید که کیفیت رابطه جنسی شما را از حالت نه خوب و نه بد درآورده و ارتقاء می‌دهد، راههای جنسی که شما می‌توانید او را به خواسته‌های خود راهنمائی کنید.

   

   
  از هیجانات قبل از آمیزش پرهیز کنید : مردان و زنان راههای مختلفی برای گرم شدن دارند.
  دکتر Laura Berman متخصص کلینیک سلامت جنسی زنان در مرکز پزشکی دانشگاه BOSTON می‌گوید: زنان از نواحی تحریک کنندۀ خود آگاهند-پشت پاها، گردن، و پشت گوشها و .. معمولاً نیاز دارند که این نواحی تحریک شود تا بتوانند برای عمل جنسی به اندازه کافی آماده شوند.از طرف دیگر مردان بیشتر روی تحریک از طریق آلت جنسی تمرکز می‌کنند.آنها اغلب نمی‌دانند که همسرشان به چه میزان نوازش قبل از آمیزش نیاز دارد و تنها به دخول می‌پردازند.،،
  بنابراین چگونه می‌توانید از حصول این نوازشهای ضروری قبل از روابط جنسی اطمینان حاصل کنید ؟
  از او بخواهید نوازش ,, چرخشی ،، برای شما انجام دهد؛ این توصیه Lou Paget است، او می‌گوید:
  برای استفاده از این ترفند زیرکانه، او باید به آرامی و نرمی، دایره‌ها و موجهائی را روی بازوها، گردن، کف دستها، و دیگر نقاط حساس بدنتان که باعث تحریک شما می‌شود بکشد. این نوازش چرخشی، عصبهای زیر پوست شما را بیشتر از هر وقتی تحریک می‌کند که او فقط انگشتانش را در یک خط مستقیم بالا و پایین می‌برد.،،
  آخرین واکنش فیزیکی که مرد شما باید با احتیاط تفسیرش کند میزان آب روان کننده‌ای است که بدن شما تولید می‌کند. متخصصان می‌گویند که میزان خیسی شما لزوما نشان دهنده درجه آمادگی شما برای آمیزش نیست، و نیز حقیقت دارد که گاهی اوقات بدون اینکه بدنتان آماده باشد این مایع تولید می‌شود.
  خانم دکتر Berman متخصص امور جنسی توضیح می‌دهد:
  بسیاری از مردانی که با آنها گفتگو کردم فکر می‌کنند که چون همسرشان خیس شده است، وقتش رسیده که به سراغ اصل کار بروند در صورتی که این طور نیست
  آخر کلام اینکه به مردتان بگوئید که اول نشانه‌های شفاهی و لامسه‌ای شما را در نظر بگیرید و بعد به واکنشهای بدنی توجه کند.
   
  کلماتی که معجزه می‌کند
   
  صحبتهای زیر بالشی بدرد نخور را فراموش کنید. زبانی که واقعاً قایق حس جنسی مرد شما شناور می‌کند- با کمال شگفتی، تعریف کردن همراه با احساس شهوت از عملکرد اوست .
  عباراتی نظیر ، آره، آره، آره، و. . . مختصر و مفید خیلی خوب جواب می‌دهد زیرا این محاوره جنسی باعث می‌شود مرد به حالت شما پی ببرد بدون آنکه مجبور باشد از شما بپرسد.,, مردان در ارضا کردن بسیار سختکوش هستند. وقتی او بداند دنیای شما را به جنبش درآورده، باور کنید، حاضر نخواهد شد آنرا متوقف کند و حرکتهای موفقیت آمیزش را برای دفه بعد به خاطر خواهد سپرد.
  تحسین زبانی شما همچنین نشان می‌دهد که در مورد لخت بودن با او چقدر مشتاق هستید. شما می‌توانید جیغ بکشید، فریاد بکشید، و . . . تمام این راهنمائی‌های زبانی هستند که باعث می‌شود همسرتان به حرکاتیکه شما خیلی دوست دارید ادامه دهد.،،
  بر طبق یک مطالعه، 70 درصد از زنان جوان قادر به رسیدن به اوج لذت از طریق دخول آلت نیستند.
  راه حل این است : هر دو بدنهای خود را در وضعیت مطلوب برای لذت بردن قرار دهید. دکتر Berman می‌گوید: ,, زن باید در وضعیتی قرار بگیرد تا لگن خاصره تحت زاویه‌ای قرار گیرد که وقتی مرد آلتش را فرو می‌کند، موضع G-spot در بدن زن تحت مالش قرار گیرد برای خیلی از زنها، دراز کشیدن به پشت (در حالت missionary) و قرار دادن چند بالش زیر باسنشان این زاویه مطلوب را ایجاد می‌کند.
  ( حالت missionary یا سنتی، همان حالتی که اکثر زوجهای دنیا از آن استفاده می‌کنند و مخصوصاً بین خانمها طرفداران زیادی دارد. در این حالت زن حالت مفعول دارد و به پشت دراز می‌کشد و مرد روی او قرار می‌گیرد و آلتش را در او فرو می‌کند. این حالت چون امکان تماس رو در رو بین زوجین را فراهم می‌کند بسیار مود علاقه زوجهای جوان است.)
  اما این فقط زاویه دخول شما نیست که روی رسیدن یا نرسیدن شما به ارگاسم تاثیر می‌گذارد. این موضوع به میزان تنگی واژن شما نیز مربوط می‌شود. دکترBerman توضیح می‌دهد:
  انجام تمرینات Kegel ماهیچه‌هائی را که از جریان ادرار به هنگام دخول مرد جلوگیری می‌کنند منقبض و آزاد می‌کند و باعث می‌شود کانال واژن شما جمع‌تر شده و یک احساس فشار ناگهانی روی آلت مرد ایجاد می‌کند.
  همچنین تنگی شما می‌تواند آلت مرد را به نحوی هدایت کند که مستقیماً مرکز عصبی G را در شما تحریک کند. نتیجه اینکه به نقل از دکتر Berman ,, ارگاسمی شدید حتی برای زنانی که تا به حال از طریق دخول آلت به اوج لذت نرسیده‌اند امکانپذیر خواهد بود.
  بدین ترتیب هر دو استراتژی فوق یعنی بالا بردن لگن خاصره و تنگی واژن می‌تواند به شما و همسرتان کمک کند به هدف نهائی آمیزش یعنی ارگاسم همزمان دست پیدا کنید. چرا؟ چون با انجام Kegel شما کنترل بیشتری روی شهوت خود پیدا خواهید کرد و تنگی شما فرو کردن سریع او را کندتر خواهد کرد و در عین حال موضع G شما نیز تحریک خواهد شد.

  موضوع: مسائل جنسي,مخصوص زنان,

  تعداد بازديد : 269
  نظرات()

  مطالب مرتبط

  روش مناسب تحریک جنسی شوهر
  روش مناسب تحریک جنسی شوهر
  رابطه جنسی دهانی
  چگونه همسر خوش اخلاق پیدا کنیم
  گام برای جبران کمبود محبت همسر
  هشدار نسبت به خطرات رابطه جنسی از مقعد(رابطه مقعدی)
  روش موثر برای بزرگ شدن پستان ها
  خیالپردازی جنسی و مشکلات آن
  چرا برخی خانم ها ازدواج نمی کنند؟
  نکاتی برای جلوگیری از عقیمی مردان
  چرا برخی خانم ها ازدواج نمی کنند؟
  این جملات هوش را از سر آقایان می پراند!
  این جملات هوش را از سر آقایان می پراند!
  ارضاء شدن همزمان زن و مرد
  علت خارش پس از رابطه ‌زناشویی چیست؟
  دلیل ارتباط زنان متاهل با پسران مجرد
  راهنمای پیش ‌نوازی در رابطه ‌جنسی
  رابطه ناباروری با مصرف قلیان
  روشهایی برای تحریک جنسی مناسب شوهرتان
  زنی در اتاق خواب همسرم!

  بخش نظرات این مطلب


  نام
  ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
  وبسایت
  :) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
  نظر خصوصی
  مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
  کد امنیتیرفرش کد امنیتی
  کلیه حقوق مادی و معنوی نزد (( آموزش مسائل زناشویی دانلود,کليپ,فيلم,سريال,دانلود کليپ,دانلود فيلم,دانلود رايگان,عکس بازيگران,بازيگران ايراني,بازيگران و همسرانشان,عکس )) محفوظ بوده و هرگونه کپی برداری از مطالب پیگرد قانونی دارد.
  خرمشهر کیدز لاولی کیدز